انواع رادیاتورها: جوانب مثبت و منفی برای بهترین سیستم گرمایش


انتخاب رادیاتور اغلب کاری دلهره آور و پیچیده به نظر می رسد. با انتخاب بی پایان در بازار و دانستن کامل این تصمیمی است که باید با آن زندگی کنید ، به معنای واقعی کلمه برای تمام زمستان هایی که در پیش رو دارید ، مطمئناً نمی خواهید تصمیمی بگیرید که بعداً پشیمان شوید. کدام یک از انواع رادیاتورها بیشترین راحتی را فراهم می کنند ، ظاهر و رنگ آن متناسب با خانه ما است ، کدام سبک دکوراسیون ما را تکمیل می کند ، اندازه مناسب برای نیازهای گرمایش مشخص شده و رادیاتور در کجا نصب می شود تنها چند سوال است که باید مطرح شود جواب داد.

برای کمک ، در اینجا نکاتی برای کسب دانش مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه و مناسب برای نیازهای خاص گرمایشی خود آورده شده است ، که به شما امکان می دهد گرما ، سبک ، راحتی و ارزش را به خانه خود اضافه کنید.


شناخت جوانب مثبت و منفی انواع رادیاتورها


هر نوع رادیاتور موافقان و مخالفان خاص خود را دارد. در اینجا چند مورد برای انتخاب بهترین رادیاتور برای خانه خود آورده شده است:


رادیاتورهای چدنی


اینکه چرا مردم رادیاتور چدنی را برای خانه خود انتخاب می کنند ، دو دلیل عمده وجود دارد. اول ، این سبک در خانه های از نوع آرت دکو ، ریجنسی ، ویکتوریا و ادواردین زیبا به نظر می رسد. دوم ، چدن کارآمدترین رسانای گرما است.

در اینجا مزایا و معایبی وجود دارد که باید در مورد این نوع رادیاتور پنلی بدانید:

طرفداران
هادی های عالی گرما
در فضاهای بزرگ خصوصاً در مکانهایی که سقف بلند دارند بهترین کار را انجام دهید
می تواند برای مشخصات دقیق اندازه ، به طور خاص نیازهای خروجی گرما ، طراحی برای فضای هر اتاق و رنگ ها به صورت سفارشی ساخته شود
منفی ها

گران است ، نه برای افراد با فکر اقتصادی


رادیاتورهای استیل ضد زنگ


رادیاتورهای فولاد ضد زنگ استعداد مدرن و هنری را به خانه می آورند. این نوع رادیاتورها با دست ساخته می شوند و محصولی با مهارت برتر را به خریدار می دهند. همچنین دوام ، نگهداری آسان و قابل تنظیم هستند. نقاط ضعف و ضعف عبارتند از:

طرفداران

تحمل گرمای شدید
از نظر اندازه به راحتی سفارشی می شود
به تمیز کردن مکرر پاسخ خوبی می دهد
منفی ها

گران است ، نه برای افراد با فکر اقتصادی


رادیاتورهای فولادی


رادیاتورهای فولادی محبوب هستند زیرا مدل ها و اندازه های مختلفی در دسترس است. در مقایسه با انواع دیگر رادیاتورها نیز قیمت بسیار خوبی دارند. اگر به دنبال این نوع رادیاتور هستید ، در اینجا چند واقعیت مهم را باید بدانید:

طرفداران


 
انواع مختلف
ساده در نگهداری
قیمت اقتصادی
منفی ها

فقط به رنگ سفید موجود است
کانوکتور فن
کانوکتورهای فن دار راه حل های گرمایی مطلوب را برای فضاها و سناریوهای خاص ارائه می دهند. آنها به دلیل مقدار خوب خروجی گرما در قالب جمع و جورتر شناخته شده اند. با استفاده از همرفت اجباری ، آنها گرما را به طور مساوی در اتاق توزیع می کنند. نکات زیر باید شما را در انتخاب مناسب برای نیازهای گرمایشی یاری کند:

طرفداران

قادر به روشن و خاموش کردن ، یک منبع حرارتی فوری را فراهم می کند
جهت گرما کنترل شده و به طور مساوی توزیع می شود
با طراحی ، دستگاهی با دمای سطح پایین خطر آسیب ناشی از سطوح گرم را از بین می برد
آسان برای اجرا و نصب
منفی ها

حرکت فن ممکن است مورد پسند همه نباشد
گرد و غبار را می توان در فیلتر و موتور یافت
برای راه اندازی موتور فن از برق استفاده می کند
اکنون که ما به انواع رادیاتورهای خانه شما پرداخته ایم ، بیایید به سبک های مختلف برویم. پس از خواندن این مقاله ، به تمام اطلاعاتی که نیاز دارید مسلح خواهید شد.

انتخاب بهترین سبک رادیاتور برای خانه شما - موافقان و مخالفان

رادیاتور آویزان دیواری
اینها رادیاتورهایی هستند که روی دیوار نصب می شوند. در اینجا مجموعه ای از مزایای این نوع رادیاتور آلومینیومی وجود دارد ، از جمله:

طرفداران

ذخیره انرژی
عملیات خاموش
سازگار با محیط زیست
گرمای راحت ، غیر خشک ، سریع و به طور مساوی توزیع شده
منفی ها

دیوار باید بتواند وزن رادیاتور را تحمل کند
رادیاتورهای ایستاده کف (رادیاتورهای چدنی)

چه رادیاتورهای مدرن و چه سنتی ، رادیاتورهای کف به اندازه ساخته شده اند و همچنین نیازهای گرما را نیز در نظر می گیرند. اگر به این نوع رادیاتور علاقه مند هستید ، در اینجا مهمترین اطلاعاتی است که باید بدانید:

طرفداران

می تواند به دو سیستم آب یا بخار پیکربندی شود
واحدها با اندازه و محل لازم اتصالات تحویل داده می شوند
به صورت حرفه ای با رنگ رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید
قابل اعتماد
منفی ها

رادیاتور از نوع حجیم تر
سطح ممکن است داغ شود
گرد و غبار می تواند بین بخشها جمع شود
بهترین انتخاب ها را برای گرمایش منزل خود انجام دهید
هنگام انتخاب انواع رادیاتور  سیستم گرمایش مناسب برای خانه خود ، وقت و تلاش لازم برای جمع آوری اطلاعات مناسب لازم است. هدف از این راهنما این است که شما را به سمت خرید سیستم گرمایشی ایده آل سوق دهد ، سیستمی که به شما و خانواده تان اجازه می دهد احساس گرما ، راحتی و شیک بودن کنید!


 
برای نکات بیشتر ، سیستم های گرمایشی رادیاتور را که در آنجا تجربه و دانش تیم آنها را تجربه خواهید کرد ، بررسی کنید و در مورد بهترین انواع رادیاتورها و همچنین راه حل مناسب گرمایش برای نیازهای خود بیاموزید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور